Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tüm yasaklı sitelere giriş serbest

2 posters
YazarMesaj
PaTRoN
Admin
Admin
PaTRoN

Rep : 3
Nerden Nerden : Trabzon

Tüm yasaklı sitelere giriş serbest Empty
MesajKonu: Tüm yasaklı sitelere giriş serbest   Tüm yasaklı sitelere giriş serbest EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 2:22 pm

==========================Myforum=================================

İsteğiniz dahilinde sürekli güncellenecek basit bir kurulum aracı ile yasaklı sitelere girişi serbest bırakıyoruz...

MERHABA ARKADAŞLAR ŞİMDİ SİZLERLE PAYLAŞMIŞ OLDUGUM DOSYA BÜTÜN YASAKLI OLAN SİTELERE TRANSİT GİRİŞ YAPMANIZI SAĞLIYOR

ÖNCELİKLE VERMİŞ OLDUĞUM LİNKTEN DOSYAYI İNDİRİN

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İçerisinde bulunun host. dosyasını çıkarın ve o host dosyasını Kopyalayıp sistemin kurulu oldugu disk e yapıştırın
altta görmüş gibi sonra size değiştirilsinmi diye soracaktır evet deyin işlem tamamdır

C:\\WINDOWS\\system32\\drivers\\etc

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
##################################################################################

RESİMLİ ANLATIM VE VİDEOLU ANLATIM

DOSYAYI İNDİRİN VE ÇİF TIKLAYIP AÇIN KARŞINIZA ALTTAKİ RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ BİR EKRAN ÇIKACAKTIR
ÇIKAN O BÖLÜME KONUDAKİ "C:\\WINDOWS\\system32\\drivers\\etc" KOPYALAYIN VE HEDEF KLASÖRÜNE YAPIŞTIRIP YÜKLE DEYİN

RESİMLER:

YÜKLE DEDİKTEN SONRA KARŞINIZA BU DOSYA ZATEN VAR DEĞİŞTİRİLSİNMİ DİYE SORDUĞUNDA SADECE
EVET DEYİN İŞLEM TAMAMDIR

RESİMLERDEKİLER GİBİ YAPTIM AMA YİNE OLMADI DİYENLER İÇİN

ARKADAŞIMIZ SİZLERE VİDEO HAZIRLADI KATKILARINDAN DOLAYI KENDİSİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM

VİDEOYU İNDİRMEK Cevap Yazın....

http://myforumm.net.tc
Paradiz
Admin
Admin
Paradiz

Rep : 0
Nerden Nerden : Masamın Başından :)

Tüm yasaklı sitelere giriş serbest Empty
MesajKonu: Geri: Tüm yasaklı sitelere giriş serbest   Tüm yasaklı sitelere giriş serbest EmptyCuma Eyl. 25, 2009 10:44 am

Vayyy Süper buuu [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.myforum.net.tc

Tüm yasaklı sitelere giriş serbest
1 sayfadaki 1 sayfası